42 211 85 00
recepcja@uroczyskoporszewice.pl

Aktualności

149 godzin ! rekolekcje Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

Dla kogo?

149 godzin to rekolekcje młodzieżowe, rekolekcje dla singli, par, małżeństw jak również rekolekcje dla rodzin z dziećmi. Dla wszystkich pracujących zawodowo, zabieganych, pragnących przemiany życia, inspiracji, fascynacji, odnowy. To wydarzenie dla ludzi, którzy nie chcą bylejakości w swoim życiu – także w sferze wiary.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spędzicie ten czas z nami i będziemy mogli wspólnie zastanawiać się nad tym, co oznacza być świadomym chrześcijaninem.

Kim jesteśmy?

149 godzin to rekolekcje organizowane przez Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym diecezji sosnowieckiej wraz z Fundacją Exodus założoną przez członków tych wspólnot.

Chcemy Cię uspokoić – nie są to pierwsze organizowane przez nas rekolekcje. Robimy to od prawie 20 lat. Rok w rok zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, nie wierzą, wątpią, szukają, pragną czegoś więcej. I rok w rok widzimy, jak Bóg w tym czasie przemienia serca, przywraca wiarę, zaskakuje, odnawia i czyni cuda. Czuj się zaproszony!

Nasza Wspólnota powstała blisko 20 lat temu. Od samego początku głównym polem naszego działania była ewangelizacja. Do dziś głoszenie Ewangelii Jezusa Chrystusa odczytujemy jako nasze podstawowe zadanie i misję powierzoną nam przez Boga.

My to ludzie. Różni nas wiele – wiek, wykształcenie, zainteresowania, pasje. Łączy nas równie wiele, ale przede wszystkim Bóg i wielkie marzenie o tym, by nieść Go innym!

Termin: 8 – 14 lipca 2019r.
MiejsceUroczysko PORSZEWICE (Koniecznie zobaczcie galerię)
Dla kogo? Zapraszamy małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz singli (warunek dla osób indywidualnych – ukończone 16 lat)

Koszt:
Koszt udziału w kolejnej edycji rekolekcji 149h:
Dzieci 0-2 (z własnym łóżeczkiem) – gratis
Dzieci 3-10 – 400,00 PLN
Dzieci 11-18 oraz dorośli – 580,00 PLN

>> Zapisy <<

X