Wypoczynek w Ośrodku w Porszewicach to znakomity wybór

„Wypoczynek to największe z dóbr.” Sokrates

„Po pracy człowiek musi mieć czas na modlitwę, wypoczynek, rozmowę w gronie rodziny, na swoje zainteresowania, na świadczenie pomocy bliźnim.”  Ks. Kardynał Stefan Wyszyński


 


Wypoczynkowi sprzyja głównie pogoda ducha oraz otaczająca nas przyroda. Tego na pewno nie zabraknie w naszym Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym w Porszewicach. Miejsce wypoczynku otoczone jest piękną zielenią i starym wspaniałym lasem mieszanym. Dzięki temu okolica sprzyja również do aktywnego wypoczynku, spaceru po lesie i jazdy rowerem po wytyczonych drogach leśnych. Wszystko to dzieje się w atmosferze komfortu, który zapewnia wyśmienity odpoczynek i wytchnienie. Dla aktywnych gości naszego ośrodka wypoczynkowego proponujemy również salę ćwiczeń (siłownię) oraz saunę fińską. Zachęcamy również do wypoczynku na naszym patio oraz do spacerów po ogrodzie naszego ośrodka.

Dla osób wypoczywających i chcących nocować w Ośrodku Porszewice, przygotowaliśmy komfortowe pokoje noclegowe w trzech konfiguracjach: 1 osobowy pokój, 2 osobowy oraz 4 osobowy pokój. Miejsca noclegowe są o podwyższonym standardzie (każdy pokój posiada własną, dobrze wyposażoną łazienkę), mamy również specjalnie przygotowane pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Dla bezpieczeństwa gości i osób odwiedzających ośrodek w Porszewicach, posiadamy monitoring i strzeżony parking całodobowy.


 


Zaletą ośrodka jest położenie, ponieważ zarówno blisko znajduje się Łódź, Pabianice oraz Konstantynów. Jeśli szukasz noclegu w Łodzi i chcesz naprawdę wypocząć oraz nabrać sił, to zapraszamy Cię do nas. Polecamy i zachęcamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i zapewniamy, że będziecie Państwo do nas chętnie wracać.

Serdecznie zapraszamy.