42 211 85 00
recepcja@uroczyskoporszewice.pl

Aktualności

Przemoc rówieśnicza – Potrzebujesz pomocy ?

Przemoc rówieśnicza to nie tylko przemoc fizyczna. To także nękanie, wyśmiewanie, alienowanie, ośmieszanie w internecie, szantaż, znęcanie się emocjonalne. Przejawów przemocy rówieśniczej jest bardzo wiele, czasem nazywają się subtelnie jak np. odrzucenie z grupy rówieśniczej, a czasem nastolatek wraca do domu pobity. Jeżeli Twoje dziecko doświadczyło przemocy rówieśniczej zgłoś się do nas. Pomożemy Ci.

Zapraszamy dzieci/młodzież, dotkniętych problemem przemocy rówieśniczej lub ich rodziców/opiekunów do korzystania z indywidualnego poradnictwa pedagogicznego i psychologicznego. Poradnictwo świadczone jest bezpłatnie w ramach projektu w siedzibie Fundacji (Łódź, ul. Broniewskiego 1a). Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem telefonu 530 312 430 lub mailowo: jonas@csr.org.pl

Regulamin poradnictwa (moduł III) oraz karta zgłoszenia dostępne są http://www.csr.org.pl/projekty/fsrn-moj-swiat-bez-przemocy-przeciwdzialanie-przyczynom-przestepczosci-poprzez-rozne-formy-propagowania-dialogu-bez-przemocy-wsrod-dzieci-i-mlodziezy#page w zakładce „Dokumenty i materiały”

X