42 211-85-00
recepcja@uroczyskoporszewice.pl

Aktualności

Zapraszamy na warsztaty liturgiczno-muzyczne

Z wielką radością zapraszamy na III edycję warsztatów LITURGICZNO-MUZYCZNYCH, które odbędą się w dniach 13-15 listopada 2020 r. w Porszewicach.

Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zapraszamy członków duszpasterstwa młodzieżowych, wspólnot działających przy parafiach, Ruchu Światło-Życie, Służby Liturgicznej, zespołów muzycznych oraz wszystkie osoby indywidualne zainteresowane tematem.

Wszystkie trzy dni warsztatów będą przepełnione duchem wspólnoty, modlitwy i wszechstronnego rozwoju. Warsztaty są dedykowane dla wszystkich osób, które ukończyły 15 rok życia (oczywiście do ukończenia 18 roku życia wymagamy pisemnej zgody rodzica) i przeznaczone są dla wokalistów, jak i instrumentalistów.

DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO:
Nasz ośrodek posiada certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie. W trosce o bezpieczeństwo Gości stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

ZAPISZ SIĘ poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1hBqJuIAHMf8sG893fGGZb73H11IUNeqn6M5QieSOFl4/edit

PROWADZĄCY:
Paweł Bębenek
Jakub Tomalak
Piotr Pałka
Katarzyna Młynarska

ORGANIZATOR:
Ośrodek Rekolekcyjno-Konferencyjny w Porszewicach

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2020 r. (gwarancją zapewnienia miejsca jest opłata za udział w warsztatach max do 7 dni od zapisu) LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!
Muzyka – tylko 100 Miejsc!!!

KONTAKT:

Agnieszka Podgórska
Tel: 513-330-630
E-mail: warsztaty_porszewice@wp.pl

X